KJK Nieruchomoł›ci

wiarygodne oferty, dobre ceny, okazje, zadowoleni klienci, rzetelna obsługa, lata tradycji,

wiarygodne oferty, dobre ceny, okazje, zadowoleni klienci, rzetelna obsługa, lata tradycji,

Firma KJK - Krzysztof Kownacki działa nieprzerwanie pod tym samym adresem od 1998 r.

Zajmujemy się obsługą transakcji na lokalnym rynku nieruchomości, współpracując ze sprawdzonymi partnerami z całego regionu małopolski a poprzez udział w branżowych programach wzajemnego oferowania (MLS) nasze nieruchomości mogą być w ofercie najlepszych profesjonalistów w Polsce i na świecie.

Wyposażeni w takie narzędzia, wieloletnie kontakty, doświadczenie, znajomość lokalnego rynku, procedur w miejscowych urzędach, przeprowadziliśmy setki transakcji satysfakcjonujących naszych klientów.

Współpracujemy ze specjalistami w zakresie: geodezji, architektury, wyceny nieruchomości, obsługi prawnej, w tym procesowej, notarialnej, kredytowej.

Udostępniając nasze oferty w ramach internetowego stowarzyszenia około 3000 agencji nieruchomości MLS, najskuteczniej realizujemy oferty NA WYŁĄCZNOŚĆ. Koncentrujemy się na klientach, którzy podejmą z nami współpracę w oparciu o UMOWĘ Z KLAUZULĄ WYŁĄCZNOŚCI.

Nie oferujemy nieruchomości bez podpisanych umów pośrednictwa.
Adnotacja w ofercie KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Z TYTUŁU POŚREDNICTWA oznacza, że wynagrodzenie naszej agencji pokrywane jest przez sprzedającego i zazwyczaj jest ISTOTNIE NIŻSZE, niż prowizja pobierana od obu stron transakcji.

Warunki i ceny naszych usług są negocjowalne.

Zapraszam do współpracy

 

Krzysztof Kownacki

close
MSPON
https://mspon.krakow.pl/